Zilzurna Meyhane

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
07.02.2015

Uzun bir aradan sonra böyle kalabalık bir grup olarak tabiki rezerveli bir şekilde eğlenmek için Zilzurna Meyhaneyi seçtik. Eskiden Mey'hane olan bu mekanın değiştiğini gidince anladık . Aynı yer ama artık isim mi değiştirmiş el mi değiştirmiş bilmiyorum. Eski haline göre farkı biraz daha ferah yerleştirilmiş masalar. Böyle çok sıkışık ve dibdibe değil. Aslında önemli bir ayrıntı bu. Bu tarz eğlence mekanlarında garsonlar hep aynı. Çok ilgili oldukları söylenemez. Sanki zoraki sipariş alıyorlar zoraki içecek getiriyorlar. Zaten müzik sesi de yüksek ne denildiği de anlaşılmıyor. Zor yani zor :) İçerisi çok karanlık olduğu için maalesef ne çok resim çekebildim ne de çektiğim resimler düzgün oldu . Bazı resimleri de internetten buldum.Mekan da iki solistimiz var. Bir bayan bir erkek. Bayanın ismini bilmiyorum fakat erkek solistimizin ismi Seçkin Debboy. Aslında cumartesi günleri Gökhan Ertek çıkıyor demişlerdi fakat bu hafta cumartesi günü de Seçkin Debboy sahnedeydi. Neden bilmiyoruz. Solistimizin sesini maalesef çok beğenemedik. Heleki yanındaki bayan solist daha da felaketti. Ama ikisini de takdir edeceğim şey nasıl bir sahne performansıdır bu hiç ara vermediler. Aralıksız saat 1 e kadar sahneden inmediler. Artık biz bile biraz ara versek dinlensek başımız bi rahatlasa falan diye içimizden geçirmemize rağmen çok yüksek bir enerjiyle program aralıksız devam etti. Ama onun haricinde çok memnun kalamadık biz grupça.

Yemeklere gelince en başta masamızda baya bir çeşit meze vardı. Hemen hemen de aklınıza ne gelirse var ve tatları hiçte fena değil. Ama ekmek sıkıntımız var. Ekmek bitti , istemeye garsonu zor bulduk, sonra istedik ama getirmedi.

Sonra ara sıcaklar var sırada. Fix menü tercih ettiyseniz 2 çeşit ara sıcak var. Soğan halkası ve sigara böreği. İkisi de lezzetli, özellikle sigara böreği iyi bir yufkadan yapılmıştı beğendim.

Ve geldik ana yemeğe, İki çeşit var köfte ve tavuk, dilerseniz ikisinden az az, dilerseniz sadece birini tercih edebiliyorsunuz. İyi olmayacağını bile bile ben ikisinden de istedim. Maksat tadına bakmak olsun. İkisi de berbattı. İşte yanında patates kızartmasıyla idare edin artık. Zaten insan buraya eğlenmeye geliyor yemeğe değil diye saçma bir düşünce var. Yüklü bir hesap ödüyoruz arkadaşlar bir zahmet yemek de güzel olsun.

Alkol kullanmadığım için içkileri nasıl çok bilemiyorum , arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla fena değilmiş. Ben alkolsüz meyve kokteyli istedim ama bana gelen bildiğin karışık meyve suyu, o yüzden coladan gazozdan şaşmayın öyle atraksiyonlu şeyler beklemeyin. Şalgam suyu içtim o fena değil seviyorsanız deneyin.


Aslına çok da fazla bir şey söylemeye gerek yok çünkü bu tarz mekanların olayı böyle, hemen hemen hepsi aynı. Alkole ağırlık verilir yemekler berbat olur işte insanlar eğlenmeye geldiği için de bir şey anlamaz yediğinden içtiğinden. Biraz kalite istiyoruz . Biz kalabalık bir grup olarak gittiğimiz için biraz indirim yapılmış,fix menü 75 tlydi. Ama normalde daha pahalı bilginize. Afiyet olsun. • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  24.02.2015 Selda Demir

  Eskiden daha iyiydi ama çok eskiden meyhanelerin hepsi böyle artık yemekler falan berbat oluyor o kadar para veriyorsunuz sadece müziğe , karnımızı doyurup gitmek gerek.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  24.02.2015 Gezsek Yesek

  Aynen öyle selda hanım çok eskiden iyiydi burası

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  26.02.2015 Vedat Tunç

  Sadece eğlendik yemekler gerçekten berbat ama hepsinde öyle maalesef niye bilmiyoruz ama böyle bir durum var bu mekanlarda yemekler kötü özensiz

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart