Gezsek Yesek Hakkında

Hakkımızda

Gezsekyesek günlük hayatta kullandığım bir slogandı aslında. Sonra bir farkettim ki ben baya bi mekan geziyorum ve her seferinde farklı bir yer tercih ediyorum. Prensip olarak sevmiyorum aynı yerlere üstüme yapışmış gibi gitmeyi. Artık kendim bile gittiğim mekanların ismini unutmaya başlamışken en iyisi kaydetmek dedim. Sonrada sadece kendime niye kaydediyorum madem öyle herkesle paylaşayım istedim. Yani işin özü artık insanlar bana yediğin içtiğin senin olsun gezdiğini anlat yerine yediğini içtiğini anlat demeye başlayınca işte oradan başladı GezsekYesek hikayesi. Şimdi bakıyorumda 4 yıl olmuş. Ne emekler verip ne yemekler yemişim :)))

O yemeklerin bana nasıl bir getirisi olmuş siz hesap edin. Gittiğim mekanlarda her şeyi, hepsini birden tadan biri değilim. Burada amaç o mekanın en lezzetli içeceği veya yiyeceği hangisi veya gidilen şehrin en meşhur, en güzel veya gezilmesi görülmesi gereken yeri neresi onu öğrenmek ve göstermek ;)  Ayrıca şunu net belirtmeliyim ki ben bilirkişi değilim, amaç sadece paylaşmak ;)

Güzel yemekleri birlikte deneyelim, güzel yerleri birlikte görelim paylaştıkça mutlu olalım, isteğim sadece bu özgürce yazalım,paylaşalım ve birlikte mutlu olalım :) İstediğiniz kategoride yemek mekan gezi vs burada bulabilirsiniz. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum tabi ki. Ayrıca gezdiğim mekanların kendilerini ziyaret ettiğimi anlamaları için verdiğim notu onlara bırakıp ayrılacağım mekandan. Ayrıntıları da buradan öğrenebilirsiniz ;) Yakında yıldızlar saçmaya başlarsak şaşırmayın :))

Gezsek Yesek Kartları Nedir ?

Mutlu Kart

Mutlu Kart

Bu Kartı Mekandan Mutlu Ayrıldığımda Bırakıyorum.

Kararsız Kart

Kararsız Kart

Bu Kartı Mekandan Kararsız Ayrıldığımda Bırakıyorum.

Mutsuz Kart

Mutsuz Kart

Bu Kartı Mekandan Mutsuz Ayrıldığımda Bırakıyorum.

264

Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 264 mekana mutlu olduğumu belirten karttan bırakmışım. Bunuda size istatistik olarak göstermek istedim. Beni mutlu eden tüm mekan sahiplerine sonsuz teşekkürler.

80

Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 80 mekandan kararsız olduğumu belirten karttan bırakmışım. Bunuda size istatistik olarak göstermek istedim. Mekan sahiplerinin bir daha düşünmesini isterim.

67

Gezsek Yesek olarak gittiğim mekanlara kart bırakmaya devam ediyorum ve toplamda 67 mekana mutsuz olduğumu belirten karttan bırakmışım. Mekan sahiplerinin hizmet ve müşteriye olan davranış şekillerini gözden geçirmelerini tavsiye ederim.